רהיטים

שיקולים בעד חימום תת רצפתי

שיקולים בעד חימום תת רצפתי

שיקולים בעד חימום תת רצפתי

כיום ניתן למצוא לא מעט שיטות חימום, בין אם מדובר על קמין ובין אם מדובר על מזגנים ורדיאטורים, אך יש שיטה אחת שאינה מצריכה התעסקות, מאפשרת שליטה מלאה, מאפשרת את הידיעה שהטמפרטורה תהיה מראש מדויקת ואף שהשיטה מאפשרת חיסכון, ולו כי ניתן לנצל נכונה את שעות החימום בהן צריכת החשמל יותר זולה. אי לכך, אם גם אתם מבקשים ליהנות מחורפים גשומים וחמימים ואם גם אתם מבקשים ללכת בבית ללא נעלי בית וליהנות ממגע יחף חמים ובריא – הרי שגם אתם צרכים להתקדם!

ללא החלפה וללא שירותי טכנאי

שיטת חימום תת רצפתי הינה שיטה מאוד יעילה שבאירופה ובארה"ב כבר הוכיחה את עצמה לאורך שנים ארוכות ועל כן מהווה את הבחירה הראשונה. אי לכך, אם גם אתם מבקשים ליהנות ממה שרבים אחרי כבר יודעים, מוטב שגם אתם תשקלו להתקין חימום תת רצפתי, ולו על מנת להימנע מהחלפת המערכת כל כמה שנים, על מנת להימנע מהזמנת טכנאי כל שנה, על מנת להימנע מהוצאות גבוהות שלא לצורך, על מנת להימנע ממאבק של נעילת נעלי בית מול הילדים, על מנת להימנע מהתעסקות מיותרת ובאופן כללי על מנת לגור בבית חכם, בריא ונעים.

עבור ילדים ומבוגרים

לא מעט ילדים ומבוגרים אלרגיים לאבק, ועל כן טוב לדעת ששיטת חימום שכזו אינה מערבלת את האוויר ועל כן גם אינה מערבלת באוויר אבק. אי לכך, אם אתם מראש מבקשים להבטיח נשימה יותר נעימה ואף להימנע מהתחושה המעיקה של ייבוש האוויר שלא פעם מובילה לכאבי ראש מטרידים, טוב לדעת ששיטת חימום תת רצפתי מבטיחה לכם מענה אידאלי הן עבור כך והן עבור כך. כמו כן, אם כבר ציינו את פרמטר האבק, גם ראוי לציין שכלל המערכת מוטמעת מתחת לרצפה, ועל כן אין גוף חיצוני אשר צובר שכבות אבק שיש להתעסק עם הניקיון שלהן, או לכל הפחות לנסות להתעלם מהן.

השערות והפרכות

ידוע שהעיקרון שעליו מוטמעת שיטת חימום תת רצפתי מתייחסת לעובדה שהחום שנאגר מתחת לפני השטח פשוט עולה מעלה, ועל כן יש לוודא שהריצוף לא יהיה יותר מדי מבודד. אי לכך אנשים רבים נוטים להבין שעליהם לבחור בין שיטת חימום תת רצפתי לבין התקנת פרקט. ובכן יש בסיס לחשוב כך, אך יחד עם זאת יש להבין שראוי להבדיל בין סוגי הפרקט השונים, וזאת כי יש סוגי פרקט יחסית דקים שאינן מפריעים ליהנות משיטת חימום אידאלית שכזו, כלומר ניתן ליהנות הן מבחירת הריצוף הרצוי והן משיטת החימום הרצויה, כאשר על הדרך טוב לדעת שגם ישנה חלופה, כיום יש אריחי קרמיקה דמויי פרקט מרהיבים ביופיים, כך שניתן יהיה ליהנות מהמגע החם (בזכות החימום התחתי) וניתן יהיה ליהנות מהמראה הרצוי – שווה!
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים