רהיטים

ריהוט משרדי – השפעתו על העסק

ריהוט משרדי – השפעתו על העסק

ריהוט משרדי – השפעתו על העסק

בשנים האחרונות, נדמה לי שבסביבות שנת 2000 בעיצומן של חגיגות המילניום, התוודה העולם המערבי לתורת הפאנג שוואי. אמנם יודעי ח"ן כבר שמעו והכירו את התורה התיקה מן המזרח הרחוק אבל רק עם חילופי האלף היא (תורת הפאנג שוואי) חדרה במלוא עוצמתה אל תודעת ההמונים.

חלק מהגל המוזכר לעיל שטף גם את המגזר העסקי. התורה המדוברת עוסקת בהשתלבות המבנים מחוץ והרהיטים מפנים בהרמוניה הטבעית של הטבע הסובב. התורה העתיקה מייחסת חשיבות לאופן הסידור של ריהוט משרדי במקרה של בית עסק על הצלחת ושגשוג העסק.

אנשים נוטים להקל ראש בהשפעה של ריהוט משרדי על תפקודו השוטף של העסק. לא אחת כבר קרה שסידור של ריהוט משרדי או החלפתו שינו את המגמה השלילית ויצרו נקודת מפנה בתוצאות העסקיות. בכלל, ריהוט משרדי למרות הנטייה והתפיסה שלו כבנאלי ואקראי אינו כזה כלל וכלל. כשאנחנו מדברים על ריהוט משרדי אנחנו מתכוונים לצבע הרהיטים, סגנון העצוב ואופן סידורם ושילובם במרחב ובחלל של המשרד. מיקום של פריטים מסוימים מתוך מכלול של ריהוט משרדי בצורה שגויה מבחינת הפאנג שוואי יכולה להמית אסון על העסק. לבעל העסק הישראלי המצוי יש נטייה להשקיע כסף טוב בשיווק, בשכירת כוח אדם אנושי איכותי ובשירותי ייעוץ שונים ומשונים.

כל מה שנוגע לריהוט משרדי

אבל בכל מה שנוגע לענייני ריהוט משרדי בעל העסק הישראלי הטיפוסי מסדר את המשרד באופן אקראי וללא כל מחשבה. כל שנדרש זה טיפה מחשבה וקצת השקעה בבחירה ואפיון של אותו ריהוט משרדי על מנת להבטיח הרמוניה וזרימת אנרגיות חיוביות במרחב המשרדי. סידור נכון של ריהוט משרדי זה בדיוק הקילומטר הנוסף שיכול לעשות את כל ההבדל שבין הצלחה עסקית מרשימה לבין כישלון מהדהד. נכון, ראשית יש לדאוג לעניין התקנתם של מזוזות תקינות וכמובן לברכת העסק. אבל ללא הצעד המשלים וההכרחי של סידור נכון של אותו ריהוט משרדי לא ירחק היום שבו העסק יכנס לסחרור בלתי מובן של ריבים ואינטריגות פנים ארגוניים.

דוגמאות לריהוט משרדי

הז'רגון העסקי מלא בדוגמאות חיות של עסקים שמיקמו את המשרדים במגדלי שן יוקרתיים במרכז של מתחמים מסחריים הומים ונחשבים אבל לא השקיעו שום בדל של מחשבה בכל מה שקשור לסידורו ועיצובו של ריהוט משרדי הולם שייתן למרחב המשרדי את הליטוש וההברקה שיעשו את כל ההבדל בין כישלון לבין הצלחה. אז עשו לעצמכם חסד ותבדקו בהקדם את הנושא או תחום של ריהוט משרדי בעסק שלכם שמה התקלות ואי ההבנות האחרונות היו יכולות להימנע בעזרת עיצוב בהתאם לכללי הפנג שוואי. כנראה שרק ימים יגידו.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים