רהיטים

טיפים מובילים לבחירת ריהוט לחדרי תינוקות

טיפים מובילים לבחירת ריהוט לחדרי תינוקות

טיפים מובילים לבחירת ריהוט לחדרי תינוקות

תינוק חדש עומד להצטרף למשפחה שלכם? אם כן, בוודאי כבר התחלתם לבדוק ריהוט לחדר התינוק, להסתובב בחנויות ולבחון את האפשרויות השונות, וכך בוודאי גם הגעתם אל המאמר הזה. כאשר מבצעים רכישה של ריהוט, ובייחוד אם הוא מיועד לתינוקות, יש לערוך בדיקה מעמיקה של הריהוט. על מנת שתוכלו לעשות זאת נכונה, אספנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם בדרך.אל תתפשרו על האיכותגם אם ברכישה של רהיטים לשאר חלקי הבית אתם מוכנים להתפשר על האיכות כדי להוזיל את המחיר, כאשר מדובר בריהוט המיועד עבור חדרי תינוקות, חשוב לבחור ברהיטים איכותיים ברמה גבוהה. שימו לב שאתם בוחרים רהיטים העשויים מעץ איכותי, רהיטים שיחזיקו מעמד במשך זמן רב ולא יישברו או ייהרסו בעת השימוש. קחו בחשבון כי מדובר ברהיטים שיכולים ללוות אתכם במשך שנים רבות, ואפילו להתאים גם לילדים הבאים. לכן, עדיף להשקיע פעם אחת ברכישה של רהיטים איכותיים מאשר לרכוש בכל פעם מחדש רהיטים זולים באיכות נמוכה מאוד.


בדקו את הבטיחות


כאשר מדובר בריהוט לחדרי תינוקות, חשוב מאוד לבדוק את נושא הבטיחות. ריהוט ייעודי לתינוקות ולילדים מיוצר עם תוספות מיוחדות אשר משדרגות את הבטיחות של הרהיטים. לדוגמא, שידות החתלה ומגירות בארונות מאובטחות באמצעות מעצורים מיוחדים, אשר מונעים מהמגירה להיטרק בבת אחת. המנגנון מונע תרחישים של טריקת המגירה על האצבעות. דוגמאות נוספות הן ארונות הזזה בעלי טריקה שקטה, לול בעל מעקה גבוה במיוחד, רהיטים בעלי פינות מעוגלות וכיוצא באלה. כל אמצעי הבטיחות הללו חיוניים מאוד, ונועדו לשמור על תינוקות ועל ילדים מפני סכנות שונות – לא כדאי לוותר עליהם.


התאמה לגודל של החדר


לפני שאתם יוצאים אל החנות כדי לרכוש ריהוט עבור חדרי תינוקות, מדדו את החדר. לעיתים, מרוב רצון להעניק לילד חדר מרשים ומיוחד ממש כמו בחנות, אנו נוטים לשכוח שאולמות התצוגה בחנות הרבה יותר גדולים מהחדר בבית. לא בטוח שהריהוט שתרכשו יתאים, וגם אם כן – ייתכן שעם כל הריהוט החדש החדר יהיה צפוף מדי. מדידה מוקדמת ותכנון כללי של מיקום הרהיטים בחדר יסייעו לכם ליצור חלל מזמין ונעים ולרכוש רק את מה שנחוץ לתינוק שלכם.

ריהוט שישמש אתכם גם בהמשך


כאשר רוכשים ריהוט לתינוקות מוציאים סכומי כסף בלתי מבוטלים, ולכן חשוב לרכוש ריהוט שיוכל לשמש אתכם גם בהמשך, למשך שנים רבות. לכן, עדיף לרכוש ריהוט חלק או בעל קישוט סולידי בלבד, כך שגם בעוד 5 או 10 שנים הוא יתאים ותוכלו להשתמש בו. בנוסף, העדיפו ריהוט בצבעים ניטרליים, כדי שתוכלו להשתמש בו גם לתינוקות הבאים שיצטרפו אל המשפחה ולא תצטרכו להחליפו.


כך תוכלו לרכוש ריהוט לחדר התינוקות בבית שלכם בצורה טובה ויעילה, ותוכלו להיות בטוחים שאתם משקיעים כסף בריהוט שתוכלו ליהנות ממנו במשך זמן רב, גם לתינוק הזה וגם לתינוקות הבאים, אם תבחרו בכך.
מאמרים נוספים »
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים