רהיטים

רהיט גן לעיצוב הבית

רהיט גן לעיצוב הבית

רהיט גן לעיצוב הבית


בית מעוצב היטב הוא דבר חשוב ביותר. סביבת מגורים יפה ונוחה מבוססת במידה רבה גם על ריהוט איכותי, שמתאים לאווירה הביתית והנעימה. במקביל, חשוב לבחור נכון גם את ריהוט הגן שיתאים לגינה הפרטית או למרפסת השמש. למעשה, בחירה נכונה של רהיטי הגן תשפר מאוד את עיצוב הבית כולו ותאפשר השגת מטרות חשובות כגון יצירת פינת אירוח יפה, טיפוח הגינה ויצירת הרמוניה ואחידות

פתרונות לעיצוב מיוחד


רהיט גן שיכול לסייע בעיצוב הבית יכול להיות עשוי מחומרים שונים. בנוסף, יש לזכור שמדובר למעשה בסוגים שונים של פריטים, שיכולים לענות על צרכים ומטרות שונות.רהיט גן לעיצוב הבית יכול לכלול כיסא ליחיד, ספסלים למספר אנשים, סט של שולחנות וכסאות תואמים. בנוסף, יש כאלה שמחשיבים כריהוט גן גם פתרונות כגון מיטת שיזוף, נדנדות לילדים, גריל לצליית בשר, פופים עמידים, כריות מיוחדות. אפילו מחסן גינה איכותי יכול לקחת חלק בעיצוב הבית, עם ערך מוסף של פתרון אחסון יעיל, מועיל ויפה.

חשוב לשים לב שלצד רהיטי גינה בעלי מראה סטנדרטי, יש גם לא מעט פריטים בעלי מראה מיוחד, אפילו עם שיק. בין אם בוחרים כורסא עמידה ובין אם מחפשים כיסאות נוחים, בין אם רוכשים שולחן לגינה, נדנדה או תוספת עציץ מרשים – תמיד עדיף לבחור פריט מעוצב או לכל הפחות – עם ייחוד מעניין

 

תרומה לעיצוב הבית


בזכות שילובים שונים של רהיטי גינה ניתן לתרום לעיצוב הבית בהיבטים כגון:
•יצירת המשכיות – בבתים שבהם הגינה מהווה המשך קונספטואלי של הסלון או של חדר האורחים, ניתן ליצור פינת הסבה מקסימה שאליה ניתן לצאת במזג אוויר יפה.
•המראה הכפרי – באמצעות רהיטי גינה נבחרים ניתן להעצים את המראה הכפרי והטבעי. עם שילוב של פרגולה או בלעדיה, ניתן בקלות להפוך את הגינה לחלקת אלוהים נהדרת, שניתן להתרגע בה ולנצל אותה באופן מיטבי.
•יצירת הרמוניה – בחירה נכונה ברהיט גינה מסוג כזה או אחר תהיה טובה במיוחד אם תיצור הרמוניה בגינה וכן הרמוניה בין הגינה לבין הבית.
כל גינה והריהוט שלה
חלק מרהיטי הגינה המובחרים יכולים לשמש אפילו לריהוט של פנים הבית. חלק מרהיטי הגינה יכולים להשתלב היטב לצד ריהוט פנים אפילו בבתי יוקרה. בנוסף, יש לקחת בחשבון שלכל גינה ולכל טעם יכולים להתאים רהיטים בסגנונות שונים ומחומרי גלם שונים.
•יש שמעדיפים רהיטי עץ.
•יש שמעדיפים רהיטים מפלסטיק פשוט או מראטן.
•יש שסבורים שרהיטי אלומיניום הם הפתרון האולטימטיבי.
•יש שחיים בשלום עם שילובי רהיטים אקלקטיים, בתנאי שהללו יוצרים אווירה רצויה.
הדבר החשוב הוא להתאים לכל גינה ולכל בית את הריהוט המחמיא והנוח, היפה והמתאים. בזכות מגוון פריטים, מגוון עיצובים ופתרונות לכל טעם ולכל כיס, ניתן לשפר את מראה הגינה, את מראה הבית ואת השילוב בין השניים.
 

הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים