רהיטים

קרמיקה לאמבטיה משודרגת - עיצוב באמצעות אריחים מצויירים

קרמיקה לאמבטיה משודרגת - עיצוב באמצעות אריחים מצויירים

קרמיקה לאמבטיה משודרגת - עיצוב באמצעות אריחים מצויירים

כשאנחנו בונים בית חדש או משפצים בית ישן, אנחנו מנסים כל הזמן למצוא דרכים ושיטות לשדרג את החדרים השונים, הן מבחינה פרקטית והן מבחינת עיצוב. אנחנו מחפשים מאפיינים שיכולים להפוך את החדרים להרבה יותר יפים, מוארים, ומיוחדים. זה נכון לגבי חדרי שינה, סלון, מטבח ובוודאי לגבי חדר אמבטיה.

אם עד לפני שנים לא רבות, חדר אמבטיה היה נתפס כחדר שהאלמנטים החשובים בו היו אמורים להיות אך ורק פרקטיים, הרי שעם הזמן נוצרה ההבנה, שיש משמעות עצומה גם למשמעות העיצוב, זה נכון לגבי האמבטיה עצמה, לגבי האסלה והכיור, ארונות אמבטיה וכן לגבי האריחים השונים שעטפו את החדר.

אחד השינויים שאנחנו יכולים לראות בשנים האחרונות בתחום של אריחי קרמיקה לאמבטיה הוא המעבר מאריחים חלקים בעלי צבע אחד, אריחים בעלי עיצוב שמרני לאריחים בעלי עיצוב ייחודי המציגים מגוון צבעים ואיורים, אריחים מצוירים. מדובר בשדרוג של ממש בכל הקשור לעיצוב של האמבטיה וכן לאופן בו אנחנו תופסים את מיקומם של האריחים בעיצוב הכולל. חשוב להבהיר שלא מדובר רק באלמנט בו אנחנו משתמשים לצורך עיצוב חדר אמבטיה, נהוג להשתמש באריחים מצוירים גם לצורך עיצוב חדרי שינה, סלון, מטבח, וכן מרפסות ומסדרונות. לא פעם האריחים משמשים כחיפוי חוץ כמו שהם משמשים כחיפוי פנים.

כיצד עיצוב באמצעות אריחים מצוירים משדרג את האמבטיה

החשיבות של אריחי קרמיקה לאמבטיה היא דבר ידוע, הרי אנחנו לא יכולים שלא להשתמש באריחי קרמיקה מהסיבה הפשוטה שהמים ייהרסו את הקירות. על כן נהוג להשתמש באריחי קרמיקה. ההחלטה להשתמש באריחים מצוירים היא כבר קשורה לעולם העיצוב ולאופן בו אנחנו רוצים לראות את החדר.

ישנם סוגים שונים של עיצובים אשר באים לידי ביטוי באריחי קרמיקה, אנחנו יכולים למשל להשתמש באריחים בעלי ציור בסיסי, קווים, סימנים, סמלים, נקודות, איורים שמצד אחד לא הופכים את חדר האמבטיה למוזיאון או לא מאפילים על החדר כולו ומצד שני, כן מוסיפים אלמנט ייחודי לעיצוב, וכן יוצרים בו תחושה הרבה יותר נעימה. כשנמצאים בתוכו.

סוג אחר של קרמיקה לאמבטיה אשר מאויירת או מצוירת, הוא של אריחים עם ציור של ממש, זה יכול להיות ציור של נופים, כל אריח יכול לעמוד בפני עצמו (עם ציור משלו הכוונה), ואנחנו יכולים למצוא עוד מגוון דוגמאות, כולל ציורי ילדים וציורים קלאסיים. היתרון הוא, שאכן מדובר בשדרוג משמעותי בכל הקשור לעיצוב חדר האמבטיה, מצד שני, האריחים הופכים להיות הסיפור החשוב, אז יש צורך להתחשב באלמנטים של תאורה ומיקום. מה עוד שאם אריח אחד נשבר, אז כל הסיפור יכול להשתנות, עלות אריח כזה יכול להיות גבוה מעלות אריח שיש עליו סימן או סמל מסוים אשר קל מאוד למצוא אותו בחנות שנית או לשחזר.

הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים