רהיטים

קמין לחורף קר

קמין לחורף קר

קמין לחורף קר

מאז ומעולם חיפש האדם לחמם את גופו וביתו ולהתגונן מתנאי מזג האוויר הקרים. קמין הוא אחד הדרכים הטובות לפתרון בעיה זו בעולם המודרני כיום. בעבר היו משתמשים בעץ להבעיר את האש בקמין אך כיום יש גם קמין גז, נפט וסולר.

מתי לרכוש ולהתקין קמין?
קמיני נמכרים לאורך כל השנה אך לקראת החורף גדל באופן משמעותי הביקוש. בקיץ כשחם האדם אינו חושב על עונת החורף הקרה אך כשהימים מתחילים להתקרר הוא קולט כי החורף מגיע ויהיה צורך לחמם את הבית. הזמן הטוב ביותר לקנות ולהתקין קמין איכותי בלי קשר לעונה היא כשבונים בית, כדי לחסוך מאוחר יותר שבירה של קירות או חורים בתקרה, בדיוק כמו שמתכננים כל דבר בבית שעומדים לבנות כך צריך לתכנן את לחמם את הבית ולהכין את התשתית. בבית שכבר קיים כדאי לבצע את ההתקנה בקיץ, כשהקירות יבשים קל יותר לאטום באופן יסודי סביב לארובה.

קמין גז מעוצב
קמין הוא כבר לא נחלתם של בעלי בתים פרטיים בלבד, בגלל שאין צורך בארובה מהגג וניתן לבנות אותה גם בקיר חיצוני, ניתן להתקינם גם בבניינים רבי קומות. תנור. המזגן והמאוורר גרמו לזנוח מעט את הקמין, אך לאחרונה חלה התעוררות מחדש ואנשים שבו להתקין קמינים ובמיוחד קמין גז קמין איכותי מעוצב, מותאם לבית וחסכוני. אחד היתרונות של קמין גז הוא בעיצוב, הוא יכול להגיע בצורה אובאלית, משולשת, מלבנית ומרובעת. להיות שקוע בקיר או לבלוט החוצה, ויש כאלה המובנים בתוך קיר גבס, ניתן לשלב בו צורה של להבות או מראה פלזמה.

כיצד לבחור ולקנות קמין?
כשרוצים לרכוש קמין, חשוב להתחשב בסוג הבית, מיקום הדירה, עיצוב הבית, אם הדירה בשיפוץ, או בבניה, ואם לא האם ניתן לבצע שינויים, מהי עלות רכישה מהי האחזקה הנחוצה, איזה קמין לבחור לבית גדול ואיזה לבית קטן, מהי רמת החימום הרצויה. העיצוב הרצו והמועדף, כמובן שיהיה קמין איכותי, קנייה של קמין והתאמה נכונה לבית תגרום להנאה רבה לדיירי הבית ולאורחים. לפני הרכישה כדאי ומומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה, שיעזור להתאים קמין איכותי, יעיל, מעיצוב ולרמת החימום הרצויה וכמובן בהתאם לתקנות הבטיחות.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים