רהיטים

מיטות זוגיות – מגמות וחידושים בתחום

מיטות זוגיות – מגמות וחידושים בתחום

מיטות זוגיות – מגמות וחידושים בתחום

במהלך השנים האחרונות אנו עדים לשינויים נרחבים ודי משמעותיים בכל הקשור לתחום המיטות הזוגיות. אם בעבר היינו רגילים לראות לרוב מערכות הכוללות מיטות גדולות וכבדות, שיש להן ראש מיטה, תא מצעים מתחת למיטה או בקצה האחורי שלו, כונניות קטנות עליהן אפשר להניח מנורת לילה או ספר שמסיימים לקרוא לפני שהולכים לישון - היום אנחנו יכולים ליהנות ממגוון דגמים בעיצוב אחר לגמרי, חדשני, נוח ומתקדם יותר.

השינויים המרכזיים

השינויים בתחום החל כבר לפני שנים לא מעטות, כאשר המיטות הפכו הרבה יותר נוחות, מאובזרות וקלות. במקום מיטות כבדות אנחנו מוצאים יותר ויותר דגמים ללא ראש מיטה, לא מחוברות אליהן כונניות או שידות, והעץ שלהן הוא פשוט וקל. היתרון המרכזי של מיטות מסוג זה הוא, שניתן לנייד אותן בקלות רבה, הן לא תופסות הרבה מקום ולא יוצרות תחושה של כבדות בחדר. מי שתוהה היכן ניתן לאחסן דברים אם אין תא מצעים למיטה, הרי שמתחת לקרש מיטה אפשר לאחסן דברים בקופסאות או להתבסס על ארון מצעים חיצוני.

שינויים נוספים שאנחנו רואים בכל הקשור למיטות זוגיות הוא במבנה שלהן. ישנו ביקוש כיום הרבה יותר גדול עבור מיטות זוגיות מעוצבות, מיטות גבוהות ומרופדות, וכאשר הן מגיעות עם ראש מיטה, אז הרבה פעמים מדובר בראש מיטה שמחוברת אליו מנורה ואפילו ידית מיוחדת למכשיר הפלאפון. זה מאפשר נוחות מקסימאלית בעת השהייה במיטה ואפילו אפשרות לעבוד ממנה אם רוצים.


עוד שינוי מרכזי שאנחנו עדים לו בשנים האחרונות, לא עוד מיטות מלבניות או מרובעות, אלא דווקא עגולות - מדובר בעיצוב יוצא דופן ומאוד מעניין, היתרון של מיטה כזו היא בעיצוב הייחודי שלה, החיסרון, היא תופסת יותר שטח מאשר מיטה רגילה ולא ניתן להציב אותה בהכרח בכל מקום.


לא רק שינויים בעיצוב...

אנחנו יכולים כיום לראות גם לא מעט שינויים שקשורים לטכנולוגיה המוטמעת במיטה ולא רק לעיצוב שלה. כך למשל, יותר ויותר זוגות בוחרים לרכוש מיטות מתכוונות, כאלה שניתן להעביר אותן למצבים שונים, כולל למצב של 90 מעלות. זה אידיאלי עבור זוגות שיש להן טלוויזיה בחדר ורוצים לצפות בה בצורה נוחה או עבור מי שנהנה לקרוא במיטה ולא יכול לעשות זאת בשכיבה. היכולת לכוונן את המיטה היא באמצעות שלט כמובן ולא באופן ידני.


מיטות מתקדמות יותר הן כאלה שיש להן גם מערכות עיסוי שונות. מיטות אלו יקרות מאוד אך יכולות לגרום עונג רב למי ששוכב עליהן. המערכות מטפלות בגב על חלקיו השונים ויכולות להתאים בעיקר עבור מי שסובל באופן כרוני מכאבים.
נסכם ונאמר כי רכישת מיטה זוגית כיום היא לא רק שאלה של מיקום או נוחות, אלא הרבה מעבר לכך. לכן חשוב להשקיע בכך זמן ומחשבה, לעשות סקר שווקים מקיף ולבחור בסופו של דבר במיטה המתאימה לכם ביותר מכל הבחינות.

הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים