רהיטים

מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה - כך תבחרו נכון

מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה - כך תבחרו נכון

מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה - כך תבחרו נכון

הקיץ כבר בפתח והשרב כבר איתנו, אנחנו יכולים להרגיש את החום הכבד בכל פינה, אפילו בבית כשאנחנו בין 4 הקירות, מוגנים לכאורה מפני קרני השמש, הרי שאנחנו מרגישים אותן אז מה הפלא שאנחנו מחפשים מפלט.

אם הקיץ בפתח והחום איתנו זה אומר שעלינו להתכונן לצריכת חשמל מוגדלת מזו שאנחנו רגילים בכל ימות השנה, מה שאומר שאנחנו צריכים לחשב כמה כסף בדיוק אנחנו יכולים לבזבז מדי חודש על דברים מסוימים בחיינו בשביל שיישאר לנו מספיק כסף לשלם את הוצאות החשמל הגבוהות, הוצאות שנוצרות בעיקר בגלל השימוש הגובר במזגנים שבבית.

לשמחתנו, היום יש מספר דרכים להוציא פחות כסף מצד אחד, ומצד שני ליהנות משימוש דומה לזה של מזגן בלי להשתמש בו כלל, ובמילים אחרות, אנחנו יכולים לשלם פחות כסף ולהתמודד עם החום בדרכים איכותיות. הדרך הטובה ביותר היא באמצעות התקנת מאוורר תקרה. הרבה יותר חסכוני, הרבה יותר נעים ואפילו מוסיף לעיצוב של החדר.

יותר ויותר אנשים החלו להתקין מאוורר תקרה בחדרים שונים בבית ובפרט בחדרי שינה, כך הם לא יצטרכו להשתמש במערכות מיזוג אוויר, דוגמא מזגן, במשך שעות היממה ובעיקר בשעות הערב והלילה, אז הם נמצאים בבית ומבקשים ליהנות מאוויר צונן ונעים. מאוורר שכזה גם מעניק להם אוויר נעים וגם מאפשר להם לחסוך באופן ניכר בהוצאות החשמל, חסכון של למעלה מארבעים אחוז. מה שחשוב הוא, לבחור נכון מאוורר תקרה.

כיצד בוחרים מאוורר תקרה לחדר שינה

אנחנו נתמקד בחדר שינה משתי סיבות, ראשית, אם לוקחים בחשבון את העובדה שמרבית שעות היום אנחנו לא נמצאים בבית, אלא רק בערב ובלילה, אז מרבית הזמן שאנחנו משתמשים במזגן זה כשאנחנו ישנים. לכן בשביל לחסוך בהוצאות חשמל, עלינו להתקין מאוורר תקרה בחדר שינה במקום מזגן. שנית, מאחר ויש חשיבות לעיצוב של חדר השינה, הרי מתבקש שאנחנו נדע כיצד לבחור מאורר שיתאים לא רק מבחינת היכולות שלו אלא גם מבחינת העיצוב

ראשית, עלינו לבחור מאורר בגודל שמתאים לחדר. מה שאומר שעלינו לחשב את גודל החדר, ואז לחשב את גודל המאוורר ומוטות הכנפיים שלו, וכן את המרחק אליו מגיע האוויר שהוא מצנן. החישובים יעזרו לנו לדעת באיזה גודל המאוורר צריך להיות והיכן להתקין אותו. עלינו לקחת בחשבון שלכל מאוורר עוצמה שונה.

שנית, עלינו לוודא שאנחנו מתקינים את המאוורר במרכז התקרה, כך האוויר יגיע לכל מקום בחדר ולא רק לאזור אחד, רצוי שניקח בחשבון את המקום של החלונות והדלתות בשביל שנדע לחשב את ההשפעה שלהם על עבודת המאוורר.

שלוש, העיצוב של המאוורר צריך להיות מותאם לעיצוב החדר לא רק מבחינת הגודל אלא גם מבחינת המראה, קרי צבעים מתאימים, באופן כזה שישתלבו היטב בעיצוב הכולל.

ארבע, מומלץ שיהיה זה מאוורר של חברה מוכרת אשר נקבל ממנה אחריות על המכשיר וכן על החלפת חלקים במשך תקופה של שנה לפחות. כך נהיה רגועים שבמשך קיץ אחד לפחות, המאוורר יעבוד כמו שצריך.

הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים