רהיטים

כסאות בר מעוצבים

כסאות בר מעוצבים

כסאות בר מעוצבים

כסאות בר הם המצאה נפלאה, הם נחשבו בעבר לכיסאות זולים , בלתי מעוצבים ומעט נחותים כיום הם הפכו מודרניים ומיוחדים יותר. העץ או הפלסטיק הוא חומר חזק, יציב ובעל גימור איכותי, מגיע בשלל צבעים, ובעל עמידות טובה.

זהו כסא שנוצק במקשה אחת ללא חיבורים. כיום כסאות בר זוכים לפופולאריות במיוחד באירועים בהם קהל משתתפים גדול, בחוף הים הם קלים וניידים ונערמים זה על גבי זה וחוסכים מקום והם קלים לניקוי ואחזקה. כסאות בר שעשויים מפלסטיק הם מאוד גמישים וכמעט בלתי ניתנים לשבירה ועל כן קל להעבירם ממקום למקום. אורך החיים שלהם הוא ארוך והם אינם נפגעים מפגעי מזג האוויר כמו שמש או גשם וגם אין מזיקים שיכולים לפגוע בהם.

ענף כסאות הבר

בשנים האחרונות עבר ענף העיצוב מהפכה הוא הפך לחומר לגיטימי בתחום הריהוט, חפצי הנוי, גופי התאורה, כלי הבית ועוד. ניתן להוסיף לכיסאות צבעים כדי להתאימם לסביבה בה הם צריכים להיות. ישנה אפשרות לייצור המוני של כיסאות בעלויות נמוכות, גילויים של חומרים חדשים כמו הפלסטיק וטכנולוגיות ייצור מתקדמות, גרמו לפיתוח של תחום חדש, תחום רהיטי בר וכסאות בר. יש גם כסאות בר יוקרתיים ומעוצבים, כסאות אלה מתוכננים ומעוצבים לפעמים על ידי מעצבי על או אדריכלים בעלי שם עולמי.

כסאות בר אלה מקנים למקום אופי צעיר או מודרני, אווירה מיוחדת בעלת אמירה יוקרתית וטעם אישי. בכיסאות בר ניתן להשתמש גם במטבח, הם קלים, נוחים לניקוי, וניתן לקנות אותם בצבעים שיתאימו לגוון המטבח, גם המראה החיצוני שלהם יכול להיות מעוצב עם קימורים בקווים רכים, יש המשלבים כיסאות בר גם בסלון ובחדרי האירוח.

יש הקונים כיסאות בר לגן ולמרפסת, לא מעט אנשים מתפרנסים מהשכרת כסאות בר, לכל מיני שמחות, הרצאות, ומכל מיני סיבות שונות אחרות. כסאות בר הם פריטי חובה בכל בית ובעיקר בבתים עם חצרות, הם פיתרון מושלם לאירוח חברים, בני משפחה לארוחות ערב משפחתיות, שבתות וחגים וכן לאירוח בחצר, כסאות בר הם הפיתרון האידיאלי לחצרות מאחר ובר הוא החומר העמיד ביותר לתנאי מזג אוויר ושאר תנאים חיצוניים, הם שורדים לאורך שנים גם באקלים הקשה של הארץ. אנשים לוקחים כסאות בר לפיקניקים, ים, בריכה ועוד.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים