רהיטים

יצירה עם ציוד מיד שניה - כל אחד יכול

יצירה עם ציוד מיד שניה - כל אחד יכול

יצירה עם ציוד מיד שניה - כל אחד יכול

New Page 1

העולם בימינו הופך להיות מודע יותר ויותר להשלכות אורך החיים שלנו על פני כדור הארץ, לנושא המיחזור והפעילויות החברתיות שרלוונטיות לשימור ושיפור איכות הסביבה. אנחנו רואים יותר ויותר שווקים מסוג – "קח תן", מיכלים לאיסוף חומרים למיחזור ואנשים שמתעניינים באופן פעיל בהצלת כדור הארץ. בנוסף לעניין הסביבתי ישנה עליה גורפת גם בכל מה שנוגע למודעות חברתית. השימור, השימוש החוזר והמחזור חשוב גם בהיבט החברתי שבו ניתן להקטין עלויות, לתרום ולחלוק.

אז למה לא יצירה עם ציוד מיד שניה? כל אחד יכול!

בלוח יד שניה תוכלו למצוא כל אביזר שתוכלו רק לחלום עליו, וזאת בדיוק ההזדמנות להתחיל לעבוד על הרכב שחלמתם עליו, להרכיב את תיבת התקליטים או ליצור יצירת מופת מחלקים נדירים של קסטות ישנות. היצירה שלכם לא חייבת להיות אמנותית בלבד, וזאת גם הזדמנות ליצור תוצרים פונקציונאליים. במידה והיצירה שלכם היא שמלה חדשה לפורים או רהיט חדש בחדר של הילדים, אין סיבה לרוץ למעצבת או לחנות הריהוט היוקרתית. אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם!

בעלות סמלית ויצירתיות שיא, הרשת היום יכולה לספק לכם רעיונות מדהימים ליצירה עם הילדים, או לבד ולחידוש כל פיסת רהיט או תכשיט שמצאתם ביד שניה וחשבתם לעצמכם – לו רק.

לו רק היה את זה בצבע צבוה,

לו רק היה אפשר להוסיף חרוז בזהב,

לו רק היא הייתה פרחונית..

תארו לעצמכם, הרי יש הכל בלוח יד שניה. בחצי מחיר או פחות מחדש. זאת תהיה הדרך המושלמת לעזור לכדור הארץ ולתמוך בתהליכי המיחזור, וזו תהיה גם דרך נהדרת לעזור לכיס שלכם. והכי חשוב – תהיו יצירתיים, כי אחרי הכל, מה יותר מענג ומספק מאשר יצירה?

רעיונות ליצירה הבאה

בין אם חשבתם לחדש שעון קוקיה עתיק או ספה שנראית מרופטת. אולי חשבתם על ריהוט לגינה או אהיל למנורה. תוכלו למצוא הכל בלוח יד שניה. כיסוי לספה שכבר לא בנמצא בחנויות כי הקולקציה התחלפה. כל מה שצריך הוא לחשוב מחוץ לקופסא ולצאת להרפתקה נהדרת בלוח יד שניה.

המגירות הישנות שתקנו, יכולות להפוך לבית בובות מקסים או למעמד לעציצים. הרי עם קצת צבע והמון אהבה, כל אחד יכול ליצור משהו חדש, ממשהו ישן, רק צריך לפתוח לוח יד שניה.

הבובות הישנות שתמצאו שם יכולות לשמח את הילדות שלכם, כי לא תהיה לכם בעיה שהן יתאמנו עליהן בתספורות ובאיפור, בצבעים ובתפירה. כלי המטבח יכולים להפוך לשברי זכוכיות לוויטראז'ים וכל צורה תוכל לקבל צורה אחרת, אם קצת יצירתיות.

שימוש בלוח יד שניה

למרבה המזל, השימוש לא היה קל ונח יותר אי פעם. לוח יד שניה און ליין יאפשר לכם להנות ממבחר עשיר במיוחד של מוצרי יד שנייה במחירים נוחים ובנגישות מירבית. במספר הקלקות פשוטות תוכלו להחשף לכל המידע הנדרש ולבצע את כל שצריך מבלי לקום מהכסא.

הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים