רהיטים

טיפים לשמירה על פרחים

טיפים לשמירה על פרחים

טיפים לשמירה על פרחים

איך לשמור על הפרחים בצורה טובה יותר?
קבלת משלוח פרחים נחשבת למיוחדת במינה ולכן יש להביא בחשבון מספר דברים שיסייעו לכם לשמור על מראה פרחים יפה.

קיבלתם משלוח פרחים ואתם מעוניינים לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר? על מנת לשמור עליהם שלא ייהרסו יש לקצר אותם ב2 סנטיממטרים תוך הקפדה על חיתוך אלכסוני כי ניתוק הגבעול עם המים עשוי להוביל לנמק. כמו כן, על מנת לשמור על מראה יפה יש להכניס את הפרחים לאגרטל או לשים חומר התורם להארכה של חיי הפרחים, את החומר ניתן לרכוש בחנויות הפרחים. אגב, אם אין לכם חומר כזה ניתן להוסיף כפית אקונומיקה ( כן זה נשמע משונה..). וכך ניתן לאפשר לפרחים לנשום. על מנת לשמור על הפרחים בצורה טובה, כדאי להציב אותם במקום הקר ביותר בחדר, אך בשום בפנים באופן לא ליד מזגן או חלון פתוח.

למידע נוסף כנסו לאתר פרחי עופר http://www.ofer-flowers.co.il/


• ניקיון: לפני שאתם מראים את הפרחים לחברים או לבני משפחה, אחד הדברים החשובים ביותר זה ניקיון. בדיוק כפי שאנו מקפידים לשטוף את הבית, כך גם חשוב מאד לדאוג לפרחים על מנת שלא ייהרסו. בדיוק כפי שלא כדאי להכניס אנשים לחדר מלוכלך, כך גם לא כדאי להכניס פרחים חדשים לאגרטל לא נקי. יש לשטוף את האגרטל בצורה טובה במים וסבון. כמו כן, על מנת להאריך את חיי הפרחים כדאי להשתמש באגרטל מזכוכית על מנת לאפשר לבני המשפחה וחברים ליהנות מהפרחים לאורך זמן רב.


• חשיפה לשמש: בכל הנוגע לחשיפה לשמש, יש להיזהר מפני החשיפה לשמש. חשיפה ישירה לשמש עשויה לגרום להתייבשות מהירה של הפרחים. לפיכך יש למקם את האגרטל במקום מואר אך ללא שמש ישירה. כמו כן, לא ממש כדאי להציב את האגרטל קרוב למזגן או על מכשיר חשמלי כי טמפרטורה נמוכה יותר גורמת להקטנת


• ניקיון הפרחים: כאמור, כדי לשמור על הפרחים יש לנקותם בצורה הטובה ביותר. מה הכוונה? יש להסיר את העלים הממוקמים בתחתית של הגבעול כלומר מתחת לקו המים. במידה ותבחרו להשאיר את העלים, הם יהפכו תוך זמן קצר למקום בו יש חיידקים רבים. לפיכך, יש לנקות את העלים בעזרת סכין חדה ונקייה ולגזור כל גבעול.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים