רהיטים

טיפים לקניית ריהוט משרדי

טיפים לקניית ריהוט משרדי

טיפים לקניית ריהוט משרדי

מתכננים משרד חדש, חושבים על עיצוב שימתג אתכם מחדש? אם כן, כדאי לכם לחשוב מחוץ לקופסא בכל אשר נוגע לריהוט משרדי. לאווירה יש השפעה על לקוחות ולא משנה באיזה עסק מדובר. רהיטים סטנדרטיים למשרד יכולים להתאים למשרדים פנימיים, אבל כשמדובר בחללים מרכזיים, עדיף תמיד להיות יצירתיים. יצירת אווירה היא אחד הגורמים החשובים במיתוג. להלן כמה טיפים נוספים לבחירת רהיטים.
הבינו ממה מורכב המחיר
המחיר מושפע מכמה גורמים:
• איכות המוצר
• עיצוב
• מותג
• המקום בו הוא נמכר

למשל אפשר לקנות כיסא מנהלים למשרד ב 400 ₪ ואפשר לקנות גם ב 6000 ₪. אז מה בדיוק גורם להיווצרות פער מחירים כזה? כל הגורמים הללו. כיסא יקר יכול להחזיק שנים כמו כן הוא יהיה הרבה יותר נוח מן הסתם מאשר כיסא שנקנה בכמה מאות שקלים ברשת שיווק כלשהי. לא משנה באיזה מחיר אתם קונים את הכיסא - תדאגו שהגורמים הנ"ל באמת מצדיקים את המחיר. כיסא ב 200 למשל, יכול להיראות אחרי חודשיים כמו כיסא שנמצא אצלכם במשרד כבר עשור בגלל שהוא עשוי מחומרים זולים. לכן לא כדאי להקל ראש בנקיית ריהוט משרדי.

התקנה

תהליך זה יכול להיות מסורבל, אבל אפשר להפוך אותו לפשוט. הזמינו מומחה לריהוט משרדי שיגיע ויבדוק את השטח. מומחה כזה צריך לא רק להבין לעומק בנושא אלא לדעת להתאים את הריהוט היעיל ביותר לעסק כמו גם להבין בהתקנתו. קחו בחשבון שחלק מהרהיטים יהיו מקובעים לרצפה או לקיר על מנת לשמור על יציבות.

ריהוט ועיצוב פנים

המומחים הגדולים ביותר לבחירת רהיטים למשרד הם מעצבי הפנים. הם מכירים את כל העיצובים הקיימים כמו גם מתעדכנים באופן קבוע בעיצובים החדשים. אם תדמית העסק והמיתוג חשובים לכן, רצוי לשלב בתהליך מעצבת פנים. במקרה זה כדאי גם לדרוש הדמיות לפחות מ 2 מבטים. מדוע? כי לפעמים ישנן אי הבנות בין המעצב ללקוח. כמו כן, בחלק מהמקרים, לפני ההדמיה, מבינים שהרעיון של הלקוח או של המעצב, לא היה מספיק טוב. זאת ההזדמנות לשפר דברים כמו למשל להחליף צבעים.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים