רהיטים

חדרי שינה יוקרתיים

חדרי שינה יוקרתיים

חדרי שינה יוקרתיים

הקטגוריה של חדרי שינה יוקרתיים הינה קטגוריה חשובה מאין כמותה. שכן בתוך כל הענף של חדרי השינה, הנישה של חדרי שינה יוקרתיים היא הרווחית ביותר. אז מה יש לנו באותם חדרי שינה יוקרתיים שאין בחדרי שינה רגילים ? בתור התחלה, איכות החומר שממנו הם עשויים. בנוסף, חדרי שינה יוקרתיים נבנים על פי הזמנה והתאמה אישית.

גם ההתקנה בפועל של חדרי שינה יוקרתיים נעשית בידי הנגר עצמו ולא בידי פועלי יום מזדמנים. חדרי שינה יוקרתיים גם נבנים באופן ידני ולא בשיטת פס הייצור. למעשה ניתן לקבוע בזהירות כי חדרי שינה יוקרתיים משולים לחליפות שנתפרות על ידי חייט ולא במפעל טקסטיל. כשם שהחייט לוקח מידות של הלקוח ומכין בצורה ידנית כל חליפה וחליפה, כך גם הנגר שמכין חדרי שינה יוקרתיים.


חדרי שינה יוקרתיים ביותר

הריהוט שמכילים חדרי שינה יוקרתיים איננו רק מיטות ושידות כפי שניתן לצפות. העיצוב של חדרי שינה יוקרתיים כולל מיטות, שידות ליד המיטות, ארונות בגדים מוקפדים ולעיתים גם מדפים ונישות מיוחדות. ישנם אנשים שמזמינים מעצבים מיוחדים שיעזרו להם לעצב חדרי שינה יוקרתיים עבור בתי הפאר שלהם. במקרים האלו לעיתים שוברים קירות ומרחיבים חדרים על מנת להתאים את המבנה אל אותם חדרי שינה יוקרתיים. מאידך גיסא, אין שום ערובה כי חדרי שינה יוקרתיים יעניקו לדייריהן שינה ערבה יותר. רוב העשירים מעדיפים בכלל לישון על הספה בסלון או במיטה במלון בזמן מסעות העסקים הרבים שלהם. האמרה שמרבה נכסים מרבה דאגה כוללת גם משפט המשך שגורס כי מרוב דאגה לא ניתן לעצום עין אחת לרפואה. שכן מרוב פאר והשקעה בחדר השינה, מתעורר הפחד שיבוא בלילה גנבים וירביצו את המכה.


חדרי שינה יוקרתיים ומעוצבים

הנישה של חדרי שינה יוקרתיים מגלגלת על פי הערכות גסות מיליוני שקלים בשנה. כך שניתן להגיד כי בזמן שאנו ישנים יש מי שסופרים את המזומנים. לא מעט חדרי שינה יוקרתיים אינם מאוישים רוב ימות השנה. ברוב המקרים מדובר על סוויטת של בעלי הון שמתפקדות כבתי קיט בימי הקיץ החמים. כמו כל הדברים היוקרתיים של העשירים והאמידים, גם חדרי שינה יוקרתיים נועדו בעיקר לנכר עיניים ולשדר עושר ופאר בעיני השכנים והמכרים. בהגה מקצועית חדרי שינה יוקרתיים כאלו מתפקדים בתור חדרי שינה לצרכי יחצ"נות. השיה הכי ערבה היא של מי שאין לו גרוש על התחת ולכן הוא חף מדאגות ויכול לישון בנחת ולחלום חלומות.
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים