רהיטים

דשא סינטטי לבית – מעבר למגמה ירוקה

דשא סינטטי לבית – מעבר למגמה ירוקה

דשא סינטטי לבית – מעבר למגמה ירוקה


כחלק מהמגמה הירוקה אנשים רבים עוברים לשימוש במוצר כמו דשא סינטטי. דשא סינטטי לבית אינו משתנה בהתאם לעונות השנה. בין אם בחוץ יורד גשם או השמש זורחת, הדשא ישמור על צבעו לאורך זמן רב. אנשים לא יכולים להיות מרותקים לבית בגלל השינויים במזג האוויר, לכן התקנת דשא סינטטי מאפשרת לאנשים להיות חופשים ונטולי דאגות שמא הדשא ייהרס. דשא סינטטי איכותי לבית יאפשר ליהנות מצמחייה ירוקה. בנוסף, מעצבי פנים יכולים ליצור מראה מרהיב בגינה על ידי חשיפה של משטח הדריכה. דשא סינטטי לבית לא מהווה רק משטח ירוק,אלא גם פריט עיצוב התורם לאווירה בבית.

התקנת דשא סינטטי באמצעות חברה מקצועית 

דשא סינטטי התקנה מצריכה הזמנת חברה מקצועית העוסקת בתחום דשא סינטטי. כבר בשיחת הטלפון הראשונה יש לקבוע שעה שתוקדש לטיפול בגינה. כך יהיה ניתן לפקח על העבודה של החברה. חשוב מאד לבחור בחברה מקצועית אשר תדאג להתקנת דשא סינטטי ללא תקלות. כך יהיה ניתן ליהנות מיתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי.

התקנת דשא סינטטי לבית

התקנת דשא סינטטי לבית המתבצעת על ידי חברה מקצועית מצריכה ציוד רב. חשוב לדעת,כל מתקין מגיע עם ציוד להתקנה הכולל דבק, חצץ, רצועות פוליאסטר ועוד. במרבית המקרים המתקין יכלול בעבודתו את הציוד ושעות העבודה במחיר, אבל ישנם מקרים בהם המתקין עשוי להציע לכם מחיר נפרד. מחירו של הדשא הסינטטי נקבע על פי עובי, גובה הדשא, המשטח.הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים