רהיטים

ריהוט משרדי נפוץ – דלתות פנים מעוצבות למשרדי הייטק

ריהוט משרדי נפוץ – דלתות פנים מעוצבות למשרדי הייטק

ריהוט משרדי נפוץ – דלתות פנים מעוצבות למשרדי הייטק

New Page 1

אמירות אופנתיות הקשורות לעיצוב וסטייל, יש לשקול בזהירות יתרה, אבל בתחום העיצוב המשרדי, ניתן לומר בביטחון יחסי שהעיצוב ההייטקיסטי לוקח בגדול את רוב הבחירות של עיצוב ריהוט משרדי בפנים העסק. העיצוב ההייטקיסטי, הוא עיצוב מופשט בקווים נקיים, המשלב בתוכו סגנונות בעלי קווים אחידים וגוונים דומיננטיים ללא משחקי צבעים רבים מידי.

 

שילוב הגוונים כחלק מהעיצוב ההייטקיסטי, מגיע באופן דו גוני ועם אפשרות לנגיעות מינימאליות. סגנון זה, עוסק בטכנולוגיה, סדר וארגון, עמידה מאחורי נקודות הללו מחייבת דיוק "על הסנטימטר". ניתן להתרשם ממאפיין זה, ממעצבי ואדריכלי פנים בעלי דריסת רגל בתחום עיצוב ריהוט משרדי הייטקיסטי.

 

 

עיצוב מינימליסטי  בקווים נקיים

 

הנקודה המרכזית בעולם העיצוב המשרדי ההייטקיסטי, תהיה בסגנון המוביל את המראה הנקי בקווים אחידים. העיצוב המינימליסטי אינו כולל עיטורים, ויחד עם זאת, יכול לבוא לידי ביטוי בצורות גיאומטריות שונות, ייחודיות ובלתי סטנדרטיות, לדוגמא  דלתות פנים מודרניות בעלות עיצוב מדוייק הסיבה להפתעות העיצוביות בשונה מהגוונים הדומיננטיים והנקיים היא אחד הרעיונות המרכזיים העומדים מאחורי עיצוב זה, המדבר על סטארט אפ.

 

המשמעות הפשוטה של הביטוי "סטארט-אפ", הוא פיתוח שאף אחד לא חשב עליו לפני כן, פיתוח מפתיע ושונה ממה שמוכר או מצופה..

 

 מעצבים רבים בתחום הזה ובעלי העסק הצורכים את השירותים הללו, מצפים לאותה נגיעה של הפתעה ומקוריות, גם אם היא לא מתבטאת בכל אזור המשרד. חשיבות ההתייחסות הנכונה לאותו עיצוב, מחייבת רגישות ועין מדויקת, יצירתיות מוגזמת יכולה אפילו להזיק לרעיון עיצובי, שבמקורו, עתיד היה להיות מעודן ונקי, עם נגיעות המעניקות למשרד אופי משלו.

 

סגנון דומה בגוונים משתנים – הטרנד החדש של הריהוט המשרדי

 

אחד הסגנונות המפתיעים, ואולי המעניינים ביותר, בעיצוב ריהוט משרדי הייטקסיטי, הוא העיצוב הזהה- משתנה (אוקסימורון עיצובי חדשני). הרעיון ליצור קו עיצובי אחיד, המשתנה או מחלף ברמת הגוונים, באופן תהליכי ושלבי מהווה שינוי מרענן בתחום העיצוב ההייטקיסטי גם במשרדים הרציניים ביותר. קו העיצובי זה ,יוצר נקודה ואמירה חזקה במיוחד לא רק בתחום העיצוב עצמו אלה במיוחד בתחום העסקי, קרי, החברה עוסקת בתחום ספציפי, אבל בכל מחלקה ולכל בעל תפקיד היצירתיות הייחוד שלו, תחת מעטה של עבודת צוות משותפת.

 

האמירה הזאת בולטת במיוחד גם ובעיקר אל מול הלקוח, במידה והמשרד אכן נותן שירות פרונטאלי. האפקטיביות והאווירה הנעימה אותן מעניק העיצוב הזה, הן אלה הגורמות ליותר ויותר משרדים לבחור באמירה עיצובית זו.

 

 

היתרון העסקי בעיצוב ריהוט הייטקיסטי

 

אחד היתרונות העסקיים האפקטיביים ביותר בעיצוב ההייטקיסטיים, יוצרים מראה של ארגון ונקייה, היכולת הארגונית ונקודת המבט של העיצוב הזה על סגנון עיצוב של ריהוט משרדי מתייחסת למראה המשרד הכללי בעל נראות של "מינימאליות" על השולחן ועיצוב "סגור".

 

המראה המסודר והנקי הזה, יוצר סדר ואפקטיביות גם, ובמיוחד, במעמד פגישה עסקית או פגישה עם לקוח/לקוח פוטנציאלי. סדר מול העיניים, כמוהו מעניק העיצוב ההייטקיסטי יוצר את אותו שקט ומיקוד בנושא ההתכנסות או הפגישה, בשונה מעיצובים בסגנון "צעקני" יותר.

הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים