רהיטים

בחירת מזרנים אורטופדיים

בחירת מזרנים אורטופדיים

בחירת מזרנים אורטופדיים

בחירת מזרנים אורטופדיים

בחירת מזרונים אורטופדיים הופכת לא פשוטה בתקופה האחרונה, וזאת בעיקר לנוכח ההיצע האדיר אותם מציעים היצרניות של מזרנים אורטופדיים, המציעים למכירה מזרנים מתוצרתם אצל חנויות מזרונים בארץ ובעולם. יחד עם זאת, ישנם מספר כללים בסיסיים אשר יסייעו לנו בעת בחירה של מזרנים אורטופדיים אשר עמידה בתנאים ראשוניים אלו, יבטיחו כי רכשנו מוצר מוצלח, כאשר כל שניתן כעת הוא להתלבט בין המותגים השונים וסמלי האיכות של יצרניות מזרנים אורטופדיים בארץ ובעולם.

מידת המזרן

הנושא הראשון אותו נסקור, הוא נושא מידת המזרן. בבחירת מזרנים אורטופדיים, כפי שנידרש בבחירת מזרן מכל סוג שהוא, יש צורך בהתאמת המזרן למיטה כמובן. ישנם יצרנים של מזרנים אורטופדיים אשר מייצרים את המזרנים מתוצרתם במידות סטנדרטיות בלבד, אך ניתן להשיג מזרנים אורטופדיים גם במידות שונות בהתאמה אישית למיטה של הלקוח. בואכם לבחור מזרנים אורטופדיים באחת מאותן חנויות מזרונים, דאגו להביא עמכם את המידות המדויקות של המיטה עליה יונח המזרן, ולוודא כי הגודל אותו אתם מזמינים יהיה תואם למסגרת הפנימית של המיטה. תנודות של מזרן המיטה לאחר הנחתו, עשוי לפגוע בתכונות האורטופדיות של המזרן.

מידת הקושי

אחד הנושאים המורכבים יותר בבחירת מזרנים אורטופדיים או כרית אורטופדית, הוא נושא מידת הקושי של המזרן. ניתן לומר כי מידת הקושי של מזרנים אורטופדיים אינה יכולה להתבטא בהמלצה גורפת, שכן מידות קושי שונות מתאימות לאנשים שונים, על פי מאפיינים רפואיים. אנו ממליצים לבקר לפני ההגעה אל חנויות מזרונים בכדי לבחור מזרנים אורטופדיים או כרית אורטופדית אצל אורטופד או כירופרקט, בכדי שיסייע לכם בהחלטה אודות מידת הקושי של המזרן. היום קיימים לא מעט מזרונים אורטופדיים כגון: מזרוני ויסקו, מזרוני לטקס וכדומה המעניקים גמישות ותמיכה לכל חלקי הגוף בזמן השינה. אצל אנשים הסובלים מבעיות גב, ואשר מבקשים לרכוש מזרנים אורטופדיים כחלק מהליך רפואי אשר יסייע להם להימנע מכאבי גב הנובעים משינה בתנוחה לא שגרתית או מעיקה, תינתן על פי רוב המלצה לבחירת מזרונים אורטופדיים במידת קושי גבוהה.

יצרניות של מזרנים אורטופדיים מהאיכויות הגבוהות בארץ ובעולם, דואגים לייצר מזרונים בדרגות קושי שונות, כאשר עם הגיעכם אל חנויות מזרונים תוכלו להיוועץ עם המוכר ולעדכן אותו במידת הקושי אשר הותאמה עבורכם על ידי המומחה. רצוי מאוד, שלא להתפשר ולוותר על ההתייעצות עם המומחה, שכן בחירת מזרונים אורטופדיים בדרגת קושי אשר אינה מתאימה לכם, עשויה להזיק יותר מאשר להועיל בפתרון בעיות וכאבי גב לאחר שינה.

השקעה ברכישת מזרנים אורטופדיים – השקעה באיכות חיים

נכון. רישת מזרונים אורטופדיים או רכישה של כרית אורטופדית מביתם של היצרניות המובילות בארץ ובעולם, היא הוצאה לא קטנה. מחירם של מזרנים אורטופדיים איכותיים עשוי להגיע לסכומים של אלפי שקלים ויותר, בהתאם לדגם הנבחר, בהתאם ליצרנית ולמותג, ובהתאם להתאמה האישית אם וכאשר יש צורך בכזו. יחד עם זאת, השקעה באותם מזרנים אורטופדיים איכותיים המותאמים במיוחד בכדי לשאת את משקל גופכם באופן הנכון ביותר, והבריאותי ביותר, היא השקעה לטווח ארוך אשר עתידה לשפר באופן משמעותי את איכות חייכם. שינה בריאה, על גבי משזרון איכותי ובריאותי, תרומת לערנות במהלך היום יום, לשיפור התפקוד של מערכות הגוף והמערכת החיסונית, לנהיגה בטוחה, ולתפקוד יעיל יותר בעבודה ובמשק הבית.

מעבר לזאת, רכישה של מזרנים אורטופדיים איכותיים, ושל כרית אורטופדית מתאימה, היא השקעה לטווח ארוך, שכן רכישה של מזרנים אורטופדיים איכותיים מתבצעת אחת למספר שנים, מה גם שיצרניות מזרונים אורטופדיים איכותיים מציעות אחריות לאורך שנים על המזרן ותפקודו, ומובטח כי מזרן אורטופדי איכותי יספק את צרכינו לאורך זמן, ולא יהיה צורך להחליפו במשך תקופה ארוכה ביותר.

מאמרים נוספים »
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים