רהיטים

איך לבחור מטבח

איך לבחור מטבח

איך לבחור מטבח

קניית מטבח צריכה להעשות במקום אמין או ברשת מטבחים אמינה. בבואנו לדבר על אמינות של רשת מטבחים, חשוב לקחת בחשבון את הדברים הללו:

1. וותק הרשת- האם זוהי רשת מטבחים מודרניים חדשה שאין לה עדיין מספיק "קבלות בשטח" או וותיקה שצברה לקוחות מרוצים.
2. ייצור מטבחים בלעדי- כדאי לבחור ברשת המייצרת רק מטבחים ולא רשת כולבוינק. לרוב רשת המתמחה רק בדבר ספציפי אחד, תהיה יותר איכותית ומקצועית.

3. קטלוג - קטלוג מהודר המכיל תמונות מטבחים שונים שהרשת מייצרת, בהחלט נותן מימד של בטחון ומראה על רצינות החברה.

4. התחייבות לתאריך יעד- רשת מטבחים שאינה מוכנה להתחייב לתאריך יעד ברור לאספקת אותו מטבח שהזמנתם דרכה, צריכה להדליק אצלכם נורות אדומות. רצוי להוסיף בחוזה שלכם עם אותה חברה, סעיף שאומר שאם אותו מטבח אינו מסופק בזמן, החברה תשלם תקנס.

5. המלצות- האם יש לכם מכרים שהזמינו מטבח דרך אותה רשת מטבחים והיו מרוצים. אין כמו ללמוד ולהסיק מסקנות מניסיונם של אחרים. לכן, כדאי לבחור ברשת ששמעתם עליה ביקורות טובות.

6. תעודת אחראיות- לכמה שנים ניתנת תעודת האחראיות. תעודת אחראיות על מטבח חייבת להיות לפחות לחמש שנים, דבר המראה שהרשת מאמינה בתוצרתה... חשוב לדעת שבמקרה ויש צורך בחלקי חילוף בגלל מדף שבור או ידית סדוקה, יהיה מי שיעשה זאת עבורכם ללא תשלום נוסף וכחלק מעיסקת הקנייה.

7. איכות העץ- חשוב לבדוק את איכות החומרים מהם נבנים אותם מטבחים. מטבחים לרוב נבנים מעצים כגון: דובדבן, אגוז או אלון. מטבח מאיכות עץ גבוהה וטובה לא יהיה זול. על איכות, משלמים.

8. עיצובים איכותיים- כדאי לבחון האם עיצובי אותה רשת מטבחים הם עדכניים ומתאימים לשנות האלפיים, עם חידושים בהתאם, כגון: ארונות הזזה וכיריים חשמליות, או האם מדובר על עיצובים שהיו מתאימים לפני שלושים שנה.

אין דרך לחפש מטבח, מאשר לעבור בין חנויות שונות וירידים שונים בחיפוש אחר מטבח מתאים. חשוב למצוא ולבחור מטבח שיענה בדיוק על הטעם האישי שלכם כוון שזוהי רכישה לטווח ארוך. אנחנו קונים מטבח שישרת אותנו לעשר-עשרים השנים הבאות, ולכן חשוב שהוא יהיה לטעמנו ופונקציונלי עבורנו. משום כך, כדאי לנסות אותו, קרי: לפתוח ארונות ודלתות ולנסות לדמיין אותו בבית הפרטי שלנו.

אם יש לכם ילדים קטנים, לא כדאי לקנות מטבח בעל צבעים בהירים, היות שצבעים בהירים מתלכלכים ביתר קלות. בנוסף לכך, לא כדאי לקנות מטבח עם ארונות זכוכית לבית עם ילדים, היות שהם שבירים יותר. לכן בחרו ארונות מעץ מלא על מנת להמנע מאופציית תאונות ושבירה. חפשו מטבח שיהיה קל להרכיב לו גופי תאורה (ספוטים) שיהיו חלק ממנו, דבר שמאד מודרני למטבחי שנות האלפיים. גופי תאורה אלו הם ממוקדים ועוזרים הן בתהליך הבישול והן ליצירת אור בחדר.
אנו מאחלים לכם קנייה נעימה ושימוש מהנה עוד יותר.

מאמרים נוספים »
הקמת אתרים
  כל הזכויות שמורות כל רהיט 2010 : פורטל רהיטים